AYDIN DOĞAN'A ZOR SORU...

Aydın Doğan'ın karakutusu olarak bilinen Doğan Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu hakkında çarpıcı bilgiler paylaştı.

06 Aralık 2016 Salı 09:02

Kelkitlioğlu, Muratoğlu'nun kimlerle işbirliği içerisinde olduğunu bildiğini ve elinde belgeler olduğunu belirterek bu belgeleri soruşturma süreci devam ettiği için yayınlamadığını kaydetti. Kelkitlioğlu 'Savcılık tarafından belgelerin açıklanması talep edilirse yayınlarız. O zaman millet soruşturmanın Barbaros Muratoğlu ile sınırlı kalmasının mümkün olmayacağını görür' şeklinde konuştu.

Kelkitlioğlu 15 Temmuz şehitlerinin hatırasına sahip çıkmak için gerekirse bu belgeleri yayınlayacaklarını açıkladı.

DOĞAN'A ZOR SORU

ByLock'çuları temize çıkarmak İsmail Saymaz üzerinden manşetler atan Doğan Grubu'nun kimseye etik dersi veremeyeceğini belirten Kelkitlioğlu Doğan'a kritik soruyu yöneltti:

Barbaros Muratoğlu'nda ByLock çıkarsa ne yapacaksın!

Kelkitlioğlu, Aydın Doğan'ın karakutusu olarak bilinen Doğan Grubu Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu'nun FETÖ elebaşı Gülen ile sürekli görüştüğü ve fotoğraflarının olduğunu açıklamıştı.

Kelkitlioğlu'nun açıklamasından 1 hafta sonra Aydın Doğan'ın karakutusu Barbaros Muratoğlu'nun gözaltına alındığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kelkitlioğlu, 24 Kasım'daki yazısında Muratoğlu'nun tüm bağlantılarını deşifre etmişti.

 
Aydın Doğan


GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ