LEVENT GÜLTEKİN YİNE HEDEF GÖSTERDİ...

Gazeteci Levent Gültekin’in Hollanda krizi sonrası yaptığı yorumlar için, Cumhuriyet Başsavcısına seslenerek hedef gösterdi.

13 Mart 2017 Pazartesi 08:48

Levent Gültekin Hollanda krizi sonrasında sosyal medyada yorumda bulundu. “Hiç bir yararı olmayacak miting inadı yüzünden hem ülkeyi dünyaya rezil ediyorlar hem de oradaki Türklerin hayatını zehir ediyorlar” şeklindeki eleştirilerini şu sözlerle sürdürdü:


“Ülke içindekilerin hayatını zehir ettiniz bari yurtdışıma gitmiş olanları rahat bırakın. Yok zehrinizi her yere yayacaksınız değil mi? Suriyeli bir bakan gelsin İstanbul’da Suriyeli göçmenlerle miting yapsın, verir miyiz izin? Evet diyorsan kız Avrupa’ya hayır diyorsan sus! İktidarın küçük hesapları yüzünden Türkiye dünyada korkunç bir noktaya doğru sürükleniyor. Bugün yaptıklarının aynısını Rusya meselesinde yaptılar. Yapmayın dedik “vatan haini” dediler sonra da Rusya’dan özür dilediler.Sen yıllarca ülke dersin, bütünlük, dostluk dersin sonra bir akılsız utanmaz çıkar bir sözüne bakarak seni vatan haini ilan eder. Kaderimiz!”

Levent Gültekin