Üç Büyük Şehirde kaç Bin Ajan İş Başında!

Türkiye'de Kaos ortamı yaratıp iç karışıklık yapmak üzere ülkeyi bölüp Suriye'ye çevirmeye çalışan ajanlar ile ilgili Araştırmacı Yazar Hasan Gökalp'ten çarpıcı açıklamalar.

20 Nisan 2017 Perşembe 13:01

Merhaba Arkadaşlar.

Yıllardır Türkiye’de cirit atan binlerce Ajan olmaktadır. Fakat Gezi Parkı olaylarından sonra Türkiye’de Kaos yaratmak istenen bir proje için faaliyet gören ajanların sayısı 18 Bine ulaştı.

 

Bu ajanların çoğunluğu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi şehirlerimizde görev almaktadır. Bu ajanlar çok iyi derecede Türkçe ve Kürtçe bilmekte olup Türkiye’deki yemek kültürüne ve tarihe varana kadar herşeyi çok iyi bilmektedirler.

 

Bu ajanlar; çoğunluğu  Alman, İngiliz ve Sırplardan oluşur ve az bir kısmı da diğer uyruklardan oluşmaktadır.

Bu ajanlar Türkiye’ye giriş yaptıkları anda Havalimanındaki yetkililer tarafından istihbarat sağlandığından iz kaybettirmek için Otellerde kalmayıp kimlik istenmeyen “Günlük Kiralık Evler”’de kalmaktadırlar.  

Kaos ortamını yaratmak ve ülkeyi Suriye’ye çevirmek için giyim kuşamına kadar çok profesyonel  davranmaktadırlar. Bu ajanlar yoğunlukla Whatsap ve diğer sosyal medya ağlarını da iyi derecede kullanmaktadırlar ve sürekli asılsız yazılar paylaşır ve paylaşılmasını isterler.

Örnek vereyim merak eden olursa İstanbul, Kadıköy Osmanağa mahallesi ve Yeldeğirmeni’nde günlük kiralık evlerde kalmaktadırlar ve çevresindeki tüm kafeler onlarla doludur.

Bu ajanların tek bir görevi var, Ülkede bir kıvılcım oluşturup halkı silahlı çatışmalara sevk etmek.

Bu ajanlar; Kafelerde, Otobüslerde, Minibüslerde ve Hastanelere varana kadar her yerdeler.

Şunu gözden kaçırmayın, şuan itibari Taksim meydanında BBC ve CNN yayın araçları yeni bir Kaos için hazırda bekliyorlar ve bir kamyon dolusu taş dökülmüş vaziyette.

Uyanık olun arkadaşlar, HAYIR’cı veya EVET’çi hepimiz kardeşiz. Partisi, siyasi görüşü ne olursa olsun hepimiz kardeşiz. Lütfen siz, siz olun provokasyonlara gelmeyin.

Bu taşları oraya kim neden getirdi?

LÜTFEN BU HABERİ PAYLAŞINIZ!

Araştırmacı Yazar: Hasan GÖKALP..

 EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ