Zekeriya Öz nerede saklanıyor?

Hakkında yakalama kararı olan ve yurt dışına firar eden Zekeriya Öz nerede olduğunu Mehmetçik TV ortaya çıktı?

21 Mayıs 2017 Pazar 10:58

Mehmetçik TV firari savcı, FETÖ üyesi Zekeriya Öz'ün nerede saklandığını ortaya çıkardı.

 

Cumhuriyet tarihinin en alçak, en cumhuriyet düşmanı savcılarından biri olarak anılan Zekeriya Öz Makedonya'nın başkenti Üsküp'te ortaya çıktı.

Üsküp'ün en tanınmış restoran ve kafelerine giden Zekeriy Öz, lacivert şapkası ve mavi gömleğiyle oturduğu kafede Mehmetçk TV'ye yakalandı. Yanında FETÖcü 7 korumayla dolaşan Zekeriya Öz'ün rahatlığı dikkat çekti.

Polisin uluslararası kırmızı bülteninde aranan Öz'ün Makedonaya devletinin bilgisi dahilinde gövde gösterisi yapararak dolaşması Türkiye'nin neden pasif kaldığı ve almak için girişimde bulunmadığı sorusunu gündeme getirdi.

ABD'nin çok güçlü olduğu Makedonya'da kaçak FETÖ üyeleri ve Türkiye bağlantılı FETÖ üyeleri ile sık sık bir araya geldiği gelen haberler arasında..

Türk istihbaratının en güçlü olduğu ülkeler arasında yer alan, yüzbinlerce Türk'ün yaşadığı Makedonya'da Zekeriya Öz'ün Türkye'ye meydan okuyarak çarşı pazarda dolaşması ve Türk yetkililerin hiç bir şey yapmayarak onu rahatlatması, Üsküp'te yaşayan ve oraya Türkiye'den gidip kendi gözleriyle firari savcıyı görenleri çok rahatsız ediyor.. 

 

Mehmetik TV diyor ki;

Eğer Türk dişişleri ve istihbaratı Zekeriya Öz'ün Makedonya'da cirit attıını hala bilmiyorsa çok büyük gaflet ve dalalet uykusundadır. Yok, Zekeriya Öz'ün Üsküp'te olduğunu biliyor ve ABD korkusundan ya da başka nedenlerle hiç bir şey yapamıyorsa yazıklar olsun... Eğer biz yanılıyorsak da yüce Türk milletinden özür diliyoruz..

FETÖ ile mücadele sadece göstermelik mücadele edilmesi, Bugümne kadar hiç bir ülkeden bir FETÖ üyesinin bile geri alınamaması çok düşündürücüdür.  FETÖ adı altında AKP muhalifi medyann susturulması ve Türk milliyetçilerinin  tutuklanması kabul edlemez. ve sürdürülmesi durumunda çok daha büyük sıkıntlar yaratacak gelişmelere neden olacaktır. oln yine devletimize olacaktır.

Teröriste terörist masuma da masum muamelesi yapılmalıdır. Aksi yapılıyorsa bilin ki Türkiye'yi parçalanmaya sürekleyecek projelerin uygulamalardır. 

 GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ