Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Hakkında ÇOK AĞIR İDDİA!

YUNAN İŞGALİ ALTINDA REFERANDUM !...

24 Mayıs 2017 Çarşamba 12:33
Bir dönem Milli Savunma Bakanlığı Genel Sejkreterliği yapan emekli albay Ümit Yalım, EGE'deki Türk adlarının Yunan tarafından işgaline çok sert tepki gösterdi.
 
 
İŞTE ÜMİT YALIM'IN KAMUOYUNA AÇIKLAMALARI:

 

"*Türkiye, Yunan işgali altında referanduma gitti.
 
*18 Adası ve 1 Kayalığı Yunan işgali altında olan Türkiye, hiç bir şey yokmuş gibi 18 maddelik Anayasa değişikliği için 16 Nisan 2017’de sandık başına gitti.
 
*Yunan Silahlı Kuvvetleri’nin komuta kademesi, Genelkurmay Başkanı hariç olmak üzere 23 Ocak 2017’de neden değişti. işgalle ilgisi var mı?
 
 
*Yeni Kara Kuvvetleri Komutanı ilk ziyaretini İzmir Koyun Adası’na yaptı. Korgeneral Stefanis, hiçbir engelle karşılaşmadan İzmir Koyun Adası’na gelerek, Yunan bayrağının altında işgalci Yunan askerleri ile birlikte poz verdi.

 

Tayyip Erdoğan, 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığını hangi gerekçe ile Yunan askerine teslim ettiğini açıklamak zorundadır. 
 
Erdoğan ve Yıldırım, Türk adalarını Yunan askerine teslim etmek suretiyle, Türk Ceza Kanunu madde 302’de tanımlanan vatana ihanet ve Terörle Mücadele Kanunu madde 3’de tanımlanan terör suçunu işlemiştir. 

 

Durum böyle iken Terör ve ihanet suçu işleyen Erdoğan ve Yıldırım’ın, referandumda hayır oyu veren vatandaşlarımızı, terör örgütlerinin yanında göstermeye ve hainlikle suçlamaya hakları yoktur."


GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ