O belediye başkanı ile ilgili şok iddia!..

Günlerdir sosyal medyada ''bir belediye başkanının oğlu özet jetle Türkiye-Yunanistan arasında ne taşıyor'' iddiası gündeme bomba gibi düştü.

19 Ekim 2017 Perşembe 14:09

Günlerdir sosyal medyada TC GNC kuyruk numaralı özel bir jetin acil uçuşlar yaptığı iddia ediliyor.
Türkiye-Yunanistan arasında acil uçuş yapan jetin bir belediye başkanının oğlu tarafından kullanıldığı iddia ediliyor. TC GNCkuyruk numaralı Murat Genç isimli şahısa ait özel jetin son günlerde istifası beklenen Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek için havalandığı gelen iddialar arasında. Bu özel jetin Genç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Hüseyin Genç ile Nadire Genç çiftinin oğlu Murat Genç’e ait olduğu söyleniyor.

 
Özel jetin hangi amaçla havalandığına dair sosyal medyadaki iddialar şu şekilde:

1) TC GNC kuyruk numaralı Murat Genç isimli şahısa ait özel jet acil uçuşlarla 1 haftadır ne taşıyor? 
2) İngiltere’de ev alınıyor. Acil Yunanistan-Dubai turları düzenleniyor. Kısaca özel jet durmuyor. 
3) Oğul Gökçek 3 gündür paraları jetlerle Yunanistan’a para taşıyor. 
4) Oğul Gökçek, paraları taşıdıktan sonra Melih Gökçek istifa edecek. 
5) Melih Gökçek'in oğlunun son dört gündür özel jet Yunanistan'a gidip geldiği söyleniyor? Aslı var mı? Varsa bu yolculuklarda ne taşınıyor? 
Murat Genç kimdir?

Genç İnşaat’ın sahibi Hüseyin Genç ve Nadire Genç çiftinin oğlu. Genç işadamı, Orhan İlcan ve Nalan Hanım’ın kızları Nazan İlcan ile 2011 yılında görkemli bir düğünle evlenmişti. Davetliler arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, eşi Nevin Gökçek ve oğlu Osman Gökçek yer almıştı. Osman Gökçek ile yakın arkadaş oldukları iddia edilirken bu fotoğraflarda iddiaları güçlendirdi.

murat genç osman gökçek ile ilgili görsel sonucu

 
Hükümet tarafından istifası beklenen Melih Gökçek’in henüz bir açıklama yapmaması ve sessiz kalması vatandaşın aklında birçok soru işareti oluşturdu. Ayrıca sosyal medyadaki bu iddialara henüz bir açıklama gelmedi. 

 

KAYNAK: haberayyildiz.com