ELİZONDO'DAN ŞOK EDEN UFO AÇIKLAMASI!..

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'un gizli UFO programında 22 yıl görev yapan ve Luis Elizondo, şok eden UFO açıklamalarında bulundu.

23 Ocak 2018 Salı 13:22

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) binasının C blokunda, 5’inci katta bir oda... O odada gündem, ne Suriye’deki savaş ne terör saldırıları... Düşman bu dünyada değil, uzayın derinliklerinde.  UFO’ların ta kendisi.

UFO meraklılarını heyecanlandıran haber, geçtiğimiz ay sonunda basına yansıdı. New York Times’ın haberine göre, Pentagon yıllarca 22 milyon dolarlık gizli bir UFO programı yürüttü. Programın düğmesine 2007’de basıldı ve 5 yıl sürdü. Bakanlık, UFO iddialarının peşine düştü, uzaylı gördüğünü iddia eden pilotlarla görüştü, görüntüleri titizlikle inceledi.

Program bütçe gerekçesiyle resmen sonlandırıldı ancak yetkililere göre bir grup gönüllü istihbaratçı UFO görüntülerini incelemeye devam ediyor.

O programın başında, 22 yıl boyunca üst düzey istihbarat yetkilisi olarak görev yapan Luis Elizondo vardı. Elizondo, geçtiğimiz ekim ayında Pentagon’daki görevini bıraktı. Nedeni, bakanlık içerisinde programın eleştirilmesiydi. ABD Savunma Bakanı James Mattis’e yazdığı istifa mektubunda, “Neden bu meseleye daha fazla zaman ve para harcamıyoruz?” dedi. Gazete Habertürk'ten Nalan Koçak, Elizondo’ya Washington’daki ofisinden telefonla ulaştı. Eski istihbaratçı, Türkiye dahil tüm ülkelerin uzaylılara karşı önlem alması gerektiğini söyledi. 

 


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ