TÜRKLERLE BAŞ EDEMEYİZ...

Kardak bahanesiyle gerilim oluşturma hevesine kapılan Yunanistan'a kendi basınından çok konuşulacak bir itiraf geld

15 Şubat 2018 Perşembe 11:00

Star'ın haberine göre, Yunan haber sitesi Ptisi Diastima, bugün Türkiye'nin Afrin'de yürüttüğü operasyonu değerlendirdi ve Türkiye'nin sahip olduğu teknolojik üstünlüklerden, Bayraktar İnsansız Hava Aracı'ndan, UMTAS Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi'nden bahsetti ve şunu söyledi: Türk propagandası ile suçlanacağımızı biliyoruz, ancak uyanma zamanının geldiğini düşünüyoruz. kendimizi zorlamayı bırakalım. Üstün DNA'yla savaş kazanamayız, bize Türklerdeki gibi modern silahlar lazım!

Yunan basını, Afrin'de PKK/PYD'li Teröristlerin ne kadar cesurca savaşırsa savaşsın Türk İHA'larının, teröristlerin kullandığı araçların tamponlarının rengine kadar bilidiğini, mühimmat hazırlanan depoların yerini bildiğini ve akıllı mühimmatlarla nokta atışı ile vurduğunu belirtiyor.

Devamında, "Türklerin sahip oldukları silahları ve teknolojileri  ne kadar etkili kullamdığını görelim. bizim onlarla uğraşacak bu tip bir silah teknolojimiz mi var? Çok geç olmadan bu gidişi düzeltelim. Ve nihayetinde kendimizi ütopik ulusal illüzyonlarımızla kandırmayı bırakalım."EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ