Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa alış işlemini yapmak için paykasamerkezi web sayfasından paykasa bozdur seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

20 Şubat 2018 Salı 11:58

Paykasanızı satın almak aslında sizin için çok kolay bir şeydir. Paykasa alış işlemini yapmak için paykasamerkezi  web sayfasından paykasa bozdur seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Ucuz paykasa almak için de yinebenzeribir yöntem kullanabilirsiniz.Paykasa kartınızı 10 Euro, 20 Euro,50 Euro, 100 Euro ve 250 Euro miktarlarında olmak üzere toplam 5 farklı miktarda alabilirsiniz. Kredi kartı ve nakit alışverişten çok daha güvenli olan paykasa kartını almak kredi kartı çıkarmaktan kat ve kat kolaydır. Yapmanız gereken tek şey paykasamerkezi.com adresine girişyapmak olduğunu söyleyebiliriz. Paykasa kartınızla alışveriş yaparken kimliğinizi karşı tarafa iletmeniz gerekmez bu nedenle kredi kartının taşıdığı bazı riskleri paykasa kart taşımaz.

 

Paykasa birçok kişinin tercih ettiği kredi kartı,nakit veya mobil ödeme yöntemleri ile satın alınabilen bir ön ödemeli karttır. Paykasa bozdur seçeneği sayesinde alabileceğiniz paykasa kart Avrupa standartlarındagüvenlik önlemlerine sahiptir.  Paykasa kartın tek tedarikçisi olan paykasamerkezi.com'dan alacağınız paykasa kart ile Skype, Zynga,Facebook gibi platformlardan ve League of Legends ve Battle Knights gibi oyunlardan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart kullanım kolaylığı açısından en iyi ön ödemeli kartlar arasında yer almaktadır. Saydığımız online platformlara ileriki süreçler de yenileri eklenecektir. Kısacası paykasa karta sahip olmadığınız her gün daha çok pişmanlık duyacaksınız ama eğer hemen bir paykasa kart satın alırsanız sizde paykasa kartın ayrılacalıklı dünyasında yer bulabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ