İnstatakipci Beğeni Satışı

İnstatakipci sitesinden beğeni satın almak, farklı platformlara uygun şekilde beğeni seçeneklerinden yararlanmak mümkün oluyor

12 Eylül 2018 Çarşamba 07:38

. İnstatakipci beğenilerinden hem videolar hem de fotoğraflar için sipariş verilmesi amacıyla sitenin yeni uzantısına girilmesi yeterli oluyor. Hesap sahiplerinin kendi videoları veya fotoğrafları için link vermesi, tüm faaliyetlerin beğeni seçeneklerinden yararlanma olanağı sunmasıyla ilgi görüyor. İnstagram, Facebook, Twitter veya Youtube platformlarındaki paylaşımlarınız için direkt olarak 100 üzerinde beğeni satın alma işlemleri değerlendirilebiliyor.

Twitter Beğeni Satışı

Beğeni satın alarak tweetlerinin çok daha fazla kişiye ulaşması için ilk adımı atacak hesap sahipleri, bütün tweetlerinin daha fazla kişiye hitap etmesini sağlayabilir. Özellikle popüler hesap sahipleriyle, sadece 50 takipçisi olan bir hesabın sahibinin aynı tweeti atması durumunda, aralarında binlerce beğeni fark olacaktır. Hem çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek hem de zaman içerisinde organik takipçi sayısının artırılmasını sağlamak isteyenlere uygun şekilde beğeni satışı yapılıyor.
100 adet ve üzerindeki rakamlarda beğeni satın alınabileceği gibi, direkt olarak on binlerce retweet ve beğeni alınması destekleniyor. İnstatakipci güvencesiyle Türk bot veya yabancı bot hesaplar sayesinde paylaşımlarınızın binlerce beğeniye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kendi profilinizde yaptığınız tüm tweet paylaşımlarının popüler hale gelmesini sağlama olanağınız bulunuyor. Retweet veya beğeni satın alabileceğiniz gibi, sistemde görüntülenme ve takipçi için satın alma girişimlerinde de bulunabilirsiniz. Yerli veya yabancı hesaplarla beğeni satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Youtube Beğeni Satışı

Youtube kanalları tarafından kayıt altına alınan tüm paylaşımlar üzerinden binlerce izlenme veya beğeni satın almak mümkün oluyor. Üyelerin kendi profillerinde yapacakları beğeni satın alma işlemlerinin İnstatakipci tarafından Türk veya yabancı hesaplarla farklı dallara ayrıldığına dikkat etmesi gerekir. Türkiye’de hesap yöneten müşterilere ek olarak, yabancı hesap yönetenler için de Youtube bünyesinde beğeniler organik gibi yapılabiliyor. Bu sayede hiçbir zaman için Youtube kanalınızda kapanma veya içerik yönetimiyle ilgili problemlerle karşılaşılmayacaktır.
İnstagram Beğeni Satışı; İnstagram’da profiller üzerinden yapılacak olan paylaşımların değerlendirilmesi ve beğenilerinin otomatik olarak artırılması sağlanıyor. İnstatakipci beğeni satışlarının Türkiye’de avantajlı bir şekilde yönetilmesi, herkesin güncel beğeni faaliyetleriyle birlikte içerikleri değerlendirmesi mümkün oluyor. Yapılacak olan beğeni satın alma işlemlerinde en az 100 adet tutarında beğeni satın alma başvurusunda bulunulabiliyor.
Her hesap sahibinin yararlanabileceği, istendiği taktirde tüm fotoğraflar veya videolarda kullanıma uygun durumda olacak şekilde beğeni satın alma başvurusunda bulunulabiliyor. Bunun için Instatakipci sitesinde özel olarak ödemelerin kaç adet beğeni alınmak istendiğine göre işlemlerin değerlendirilmesi sağlanıyor. Profilinizde bir fotoğraf için veya istediğiniz rakamda fotoğraf / video sayısına uygun şekilde beğeni başvurusunda bulunmak mümkün oluyor. Instagram fotoğraflarında ve videolarında olduğu gibi, direkt olarak IGTV video paylaşımlarında da beğeni satın alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

 EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ