Doypak Ambalaj Çeşitleri, Doypak Ambalaj Firmaları

Ambalaj sektörü içerisinde kullanışlı, uzun ömürlü, sağlıklı ve ekonomik yapısıyla dikkat çeken doypak ambalaj için gerekli bilgi ve verileri sizler için derledik.

13 Eylül 2018 Perşembe 19:01

Ambalaj sektörü içerisinde kullanışlı, uzun ömürlü, sağlıklı ve ekonomik yapısıyla dikkat çeken doypak ambalaj için gerekli bilgi ve verileri sizler için derledik. Farklı boyut ve özelliklere sahip olan birçok ürünü içinde barındıran Doypak, müşterilerine memnuniyet garantisi veriyor. Gıda, temizlik ve birçok sektör için ürünleri içinde bulunduran Doypack, uzun ömürlü olmasından dolayı müşterilerini kendine çekiyor.

 

Müşterileri tarafından sayısız özelliği içerisinde barındırdığı için memnuniyetle kullanılan doypak ambalaj ürünleri, gerek çeşitliliği gerekse de barındırdığı özellikler bakımından tercihlerin ana merkezi oluyor. Estetik görüntü açısından da güzel izlenimler yaratan Doypak ürünleri, kapaklı, şeffaf, baskılı veya alüminyum olarak karşınıza çıkabilir.

Doypak Ambalajın Ürünleri Nelerdir?

Gıda ve temizlik sektörü başta olmak üzere birçok sektör için çözümler üreten Doypak ambalaj, müşterileri barındırdığı özellikler dolayısıyla kendine kolaylıkla çekiyor. Kapaklı, şeffaf, kraft ve alüminyum gibi birçok temel unsuru içerisinde bulunduran ürünler, müşterilerin tercihine göre şekilleniyor. Müşteriler açısından da birçok farklı ürüne sahip olan Doypak’a karşı ilgi oluşuyor. Bu ilgiyi de karşılıksız bırakmayan Doypak, sürekli kendini geliştiren, özelliklerine yeni bir özellik katan yapısıyla müşterilerinin ilgisini boşa çıkarmıyor.

Her bir ürünü için çeşitli özellikleri içinde bulunduran, müşterileri tarafından büyük beğeni toplayan ve rakiplerine göre fark yaratan Doypack’ın başlıca ürünleri şu şekildedir: kraft pencereli doypak, şeffaf – metalize doypak, kraft – alüminyum doypak, alüminyum doypak, şeffaf doypak, kapaklı doypak, baskılı doypak, özel baskılı doypak.

Doypack Ürünlerinin Barındırdığı Özellikler Nelerdir?

Şeffaf yüzey:Doypack ambalaj ürünleri arasında farklı bir kategoride olan şeffaf yüzey, gerek estetik gerekse de sağlık açısından müşteriler tarafından beğenilip tercih edilmektedir.

Kraft pencere: Kraft kaplama sayesinde ambalaj ortasında yer alan şeffaf pencere sayesinde ürünler rahatlıkla sergilenebilir.

Kilit: Ürünlerin baş kısmında yer alan kapaklı kilit sayesinde, ürünler kolaylıkla ambalaj içerisine kilitlenebilir.

Baskı: Ürünlerin yüzeyine isteğe bağlı olarak baskı yapılabilir.

Uzun ömür: Doypak ambalaj, müşterilerine her bir ürünü için uzun ömür garantisi veriyor. Bu sayede ürünlerinizi, hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla uzun süre boyunca saklayabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ