Hem Şık Hem Ucuz Öğretmenler Günü Hediyesi Nereden Alınır?

Öğretmenler günü yaklaştıkça öğretmenlerin içini bir heyecan, bir sevinç kaplıyor.

24 Eylül 2018 Pazartesi 16:08

Yakın arkadaşları, eşi, öğrencileri ne sürpriz yapacak veya ne hediye alacak diye bu heyecan, bu sevinç. Aynı zamanda yakın arkadaşların, eşin, öğrencilerin içinde de bir telaş. Ne alacaklarını bilemiyorlar. Nerden alacaklarını ise hiç bilmiyorlar. Öğretmenler günü hediyeleri olarak ne tercih edilebilir bir bakalım.

Erkekler, kendilerine ihtiyaçlarını dâhilinde bir hediye alındığında daha mutlu oluyorlar. Özellikle günlük hayatlarında sürekli kullanabileceği hediyeler. Mesela çanta. Bir öğretmen olarak ihtiyaçlar listesinin başlarında yerini alıyor çanta. Çünkü meslekleri gereği bir sürü evrak, defter, kalem, dizüstü bilgisayar gibi araç gereçleri taşımak zorunda kalıyorlar. Onlara bu konuda yardımcı olabilecek fonksiyonel çantalardan alabilirsiniz. Siyah, lacivert, gri gibi renk seçenekleri en uygunu olacaktır. Malum okula giderken gömlek, kravat, takım elbise, ayakkabı dörtlü onların kombinlerini oluşturuyor. Bu kombini güzel ve şık bir saat seçerek tamamlamasına yardım edebilirsiniz.

Kadınlar, detaycı oldukları için hediyenin kendisi kadar detaylarına da çok önem verirler. Alacağınız hediyede onun dikkatini çekip hoşlanacağı detaylara yer verebilirsiniz. Örneğin işleme seven bir öğretmene bluz alacaksanız işlemeli bluz tercih edebilirsiniz. Kadınların ayakkabı zaafını bilmeyen yoktur. Eğer yakınınız ise kış günlerine layık güzel bir çizme alabilirsiniz.

Eğer bu hediyeleri sıradan bulduysanız, daha özel bir şeyler bakmak istiyorsanız hediyerengi.com’a uğrayın! Öğretmeninize kişiye özel bir ajanda alabilirsiniz. Üstelik üzerinde istediği bir resim, yazı ve öğretmeninizin adı, soyadı olacak. Öğretmenlerin en büyük ihtiyaçlarından biri ise kalemdir.  Biricik öğretmeninize layık olan sıradan bir kalem değil, isme özel bir kalemdir. Biraz nostaljik olsun isterseniz isme özel dolma kalem, sadece kalem olmasın derseniz kişiye özel kalem setlerini tercih edebilirsiniz. Tabi ki kişiye özel hediyeler bunlarla sınırlı değil. Kişiye özel kupa bardak, isme özel anahtarlık, kişiye özel albüm, gibi hediyeler hediyerengi.com’da sizi bekliyor!

https://www.hediyerengi.com/kategori/ogretmenler-gunu-hediyesiEN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ