Ankastre Ocak Çeşitlerinde Teka Kalitesi

Ankastre ocaklar evlerin vazgeçilmez mutfak dekorlarındandır.

10 Ekim 2018 Çarşamba 14:05

Ev ve ofislerde kullanılan ocaklar görünüm bakımından muhteşem bir şıklık sunmaktadırlar. Mutfaklara dekoratif bir özellik katarak oldukça pratik kullanım sunarlar. Farklı ankastre ocak fiyatlarıbulunmasına rağmen, en ekonomik ve güvenli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Bu ocakları kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Maestro IR8300HS Ankastre Ocak

Ürününün her elektrikli cam ocak bölmesi için uygun büyüklükte pişirme alanları bulunur. Bizote kenar tasarımına sahip olup, şık durmaktadır. Hızlı kaynatma ve ısıtma işlemi yaparak, aynı zamanda ısıyı belirli bir süre koruyabilir. 4 pişirme gözü bulunan model 7400 watt güce sahiptir. Her bölüm için zamanlayıcı bulunmaktadır.

Maestro IR9530 Ankastre Ocak

Yeni ince metal çerçeve tasarımına sahiptir. Dokunmatik kontrol düğmeleri sayesinden kullanımı kolaydır. 4 pişirme gözüne sahip olan model, güvenlik kilidi ve tencere tanıma özelliği bulunarak yüksek güvenlik sağlar.

 Maestro IRC9430KS İndüksiyon Ocak

Bizote kenar tasarımlı olup 4 pişirme gözüne sahiptir. Her pişirme bölgesi için bağımsız elektronik zamanlayıcı bulunur. Kullanımı temiz ve emniyetlidir, verimli çalışmaktadır. Basit dokunuşlarla en lezzetli yemeklerin pişirilmesini sağlar. Ankastre ürünlerde, tencereler ve tavalar elektrikli ocak üzerinden havaya kaldırarak alınmalı ve kesinlikle sürüklenmemelidir. Sıcak ocağın üstüne soğuk su dökülmemelidir.

 Teka Vitroseramik Ocaklar

4 pişirme gözüne sahiptir. Her pişirme gözü için bağımsız elektronik zamanlayıcı mevcuttur. Pişirme süresine göre çalışan kalan ısı göstergesi ve güvenlik kilidi bulunur. Gerektiğinde stop&go fonksiyonu kullanılarak da ocağın çalışması planlanabilir.

Ankastre Ocak Çeşitlerimiz

Ankastre ocaklar ürünlerimiz çelik ve cam olarak ikiye ayrılmaktadır. Enerji tüketim biçimlerine göre elektrikli, tüplü ya da doğal gazlı ocaklar olarak gruplandırılır. Evde kullanılan enerji kaynağına en uygun modellerimiz güvenlik kilitli, elektromanyetik zamanlayıcısı bulunan, ısı göstergeli ve çerçevesiz cam kenar tasarımına sahip harika modellerdir.

Ürünleri incelemek için https://teka.com/tr-tr/mutfak/ocaklarsayfasını ziyaret ediniz.

 EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ