BETON ÜRETİMİ

İnşaat sektörünün en büyük ihtiyacı beton üretimidir. Bunun için kırılmış taş, kum, su, çimento gibi malzemelere ihtiyaç duyulur.

22 Ocak 2019 Salı 17:51
Çeşitli alanlara taş kırma tesisi olan konkasör tesisleri kuran Fabo firması, aynı zamanda beton santrali kurulumlarını da yaparak firmalara destek olmaktadır. Bu santraller, mobil ve sabit olmak üzere iki farklı tipte üretiliyor. Firmalar ihtiyaçlarına göre istediği santral modelini rahatlıkla kurdurabilir. Santraller tasalanırken, en düşük maliyette en yüksek verimlilikte olmasına dikkat edilmektedir. Fabo firması ülkemizde bu alanda çalışmalar yapan öncü bir firmadır.
 
Mobil Model Santraller
 
Fabo marka beton santralleri, mobil olarak yedi farklı modelde mobil beton santrali çeşidi bulunmaktadır. Mobil santrallerin kurulumu çok basittir ve istenilen yere bir gün içerisinde kurulmakta ve çalışır duruma getirilebilmektedir. Taşınması kolay olması için tek bir şase üzerine kurulmakta ve çekiciler ile rahatlıkla çekilebilmektedir. Fabo firması tüm üretimleri sonunda müşterilerine 7/24 destek hizmeti veriyor.
 
Santral Fiyatları
 
Yeni kuracağınız şantiye alanları için ihtiyacınız olan kırıcılar ve satılık beton santrali ilanları için internet üzerinden araştırmalar yapabilir ve https://fabo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Sektörde büyük bir paya sahip olan Fabo markası ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bunun için firma ile iletişime geçmeniz ve ihtiyaç durumlarınızı, kullanıma alanlarınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ürün satın alırken, ürün satışından sonraki destek hizmetleri konusunda da özel anlaşmalar yapmalısınız.
 
Powermix100 Sabit Beton Santrali
fabo konkasör konkasör


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ