Vedat Yenerer'den TERÖRİSTBAŞI ile ilgili bir bomba iddia daha...

AKP hükumetinin verdiği tavizler nedeniyle şımardıkça şımaran Bebek Katili PKK'nın Elebaşı Abdullah Öcalan Türkiye'ye rest çekmeye hazırlanıyor...

28 Mart 2014 Cuma 12:56
Abdullah Öcalan'ın seçimden sonra doğum günü olan 4 Nisan'da altın vuruş yaparak hükumete rest çekeceğiini iddia eden gazeteci yazar Vedat Yenerer bir açıklama yaparak oyuna şöyle dikkat çekti:
" İmralı canisi idam edilmeyeceğini öğrendikten sonra şımardıkça şımarmış, coştukça coşmuş durumda. Megolamanlık ve kendini beğenmişlik öyle doruk noktaya ulaşmış durumdaki artık kendisini ziyarete gelen BDP'li kadın siyasetçileri bile eşleri karşısında zor duruma düşürecek "iğrenç" sözleri bile söylemekten çekinmiyor. Edindiğim çok özel bilgilere göre Apo doğum günü olan 4 Nisan'da; yani yerel seçimlerin hemen ardından ilk  Cuma günü, AKP hükümetine ve Türk milletine rerst çekecek. 'Artık yeter, ya gerekli somut adımları atın ya da biz eylemlerimize tekrar başlıyoruz...' mesajını net olarak verecek.
AKP'nin her an hükumetten düşme ihtimaline karşı acilen harekete geçme kararı alan AB ve ABD'den gelen emirlerin böyle olduğu konuşuluyor. Oslo görüşmelerine katılan, Fransa'da yakalanıp serbest bırakılan PKK'lı Adem Uzun'un aracılık ettiği bu bu mesajı yerine getirmeye hazırlanan Apo'nun ilk şartı ' KCK tutukluları derhal bırakılsın..' olacak. Ardından da cezaevindeki onbinlerce PKK'lıyı da kapsayacak şekilde bir genel Af isteği şartını koşacak. Seçimin sonucuna göre de yerel yönetimlerle ilgili bölücü PKK'nın işine gelen bir kaç istekte daha bulunacak ve hükümete çok kısa bir süre verecek. 
Görünen o ki AKP'nin bölücüleri ve onların silahlı terör örgütü PKK'yı güçlendirdikçe güçlendiren sözde barış politikası da kritik bir viraja girmiş durumda.  
 
 
Mehmetçik TV- ÖZEL
 


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNÜN ÇOK İZLENENLERİ